Lonkai Ármin Általános Iskola Mátyásdomb honlapja 2014/2015

„Te nem vagy elveszett ember, tudsz növekedni, szép dolgokat csinálni - én bízom benned..”

Őszi Batthyány Napok

2013. október 25.

Az enyingi Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola az Őszi Batthyány Napok rendezvénysorozat keretében ebben a tanévben is meghirdette a hagyományos tanulmányi és sprtversenyeit, melyen a Lonkai Ármin Általános Iskolából 23 tanuló vett részt.

A 8. osztályosok 3 fős csapata 1. helyezést ért el a játékos műveltségi vetélkedőn,

( csapattagok:Bonnyai Klaudia, Vígházi Vivien, Gombolai Márk)

az 5-6. osztályosok 4 fős csapata 2. helyezést ért el a Puzzle vetélkedőn,

( csapattagok:Vígházi  Dominik, Papp László márk, Horváth Zoltán, László Zoltán)

az 1. évfolyamosok rajzversenyén Girincsi Bence 2. helyezést ért el.

1._evf._rajz_verseny_girincsi_bence_2._helyezett.jpgsegi_vetelkedo_1._helyezes_gombolai_mark_vighazi_vivien_bonnyai_klaudia.jpg

do_2._helyezes_horvath_zoltan_laszlo_zoltan_vighazi_dominik_papp_laszlo.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 20
Tegnapi: 5
Heti: 55
Havi: 42
Össz.: 50 936

Látogatottság növelés
Oldal: Tanulmányi versenyek, eredményeink
Lonkai Ármin Általános Iskola Mátyásdomb honlapja 2014/2015 - © 2008 - 2024 - matyasdombiskola.hupont.hu

A weblap a HuPont.hu weblapszerkesztő használatával született. Tessék, itt egy weblapszerkesztő.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »